SEO & SEM Danışmanlık

SEO çalışmaları ve SEM yönetimi hakkında danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.SEO Nedir ? Nasıl Çalışma Yapılmalıdır ?
SEO, Search Engine Optimization(Arama Motoru Optimizasyonu) olarak adlandırdığımız, websitelerinin arama motorları üzerinde optimize edilerek, belirlenen kelimelerdeki aramalarda üst sıralara çıkarma işlemine verilen genel bir isimdir.

SEO işlemleri, site içi ve site dışı seo optimizasyonu olarak iki ayrı kategoride gerçekleştirilmektedir. Site içi seo çalışmalarında, websitenizin içeriği belirli araçlardan faydalanılarak arama motorlarına uyumlu hale getirilmekte ve sonrasında sitenizin yükseliş kazanması için site dışı seo çalışmalarıyla desteklenmektedir. Belirli bir süreç sonucunda, çalışmalarınızın karşılığını alarak, belirlenen kelimelerde siteniz üst sıralara doğru ivme kazanmaktadır.


SEM Nedir ? Neleri Kapsamaktadır ?
SEM, Search Engine Marketing(Arama Motoru Pazarlaması) olarak adlandırdığımız, Google, Yandex, Bing gibi arama motorları üzerinde verilen reklamlar neticesiyle üst sıralarda görünmenizi sağlayan bir pazarlama tekniğidir.

SEO işlemine oranla, SEM işlemleri genellikle geçici süreli pazarlama çalışmaları,dönemsel ziyaretçi sayısı yükseltme ve mevcut ürünler üzerindeki dönemsel satışı arttırma yöntemleri için kullanılmaktadır. Bu çalışmalara örnek olarak, ülkemizde en çok tercih edilen servislerden biri olan Google Adwords servisi örnekleyebiliriz. Hepimizin bildiği üzere, bahsettiğimiz Google servisinde belirli bir bütçe ayırarak, belli başlı kriterler altında Google üzerindeki hedef kelimelerinizde üst sırada çıkabilmeniz mümkündür.


Danışmanlarımız ile görüşün

Hemen danışmanlarımızla görüşerek, SEO vee SEM çalışmalarınız hakkında yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Görüşme Talebi Oluşturun